Oferta

SZANOWNI PAŃSTWO

Pragniemy złożyć Państwu propozycję współpracy, celem której jest wsparcie WiS Project.  Zapewniamy, iż nawiązanie współpracy będzie miało obustronne korzyści :).

Przede wszystkim gwarantujemy reklamę Państwa firmy w różnych miejscach. Taka forma promocji jest dla Państwa szansą na dotarcie do szerokiej rzeszy klientów, również zagranicznych. Będziemy promować Państwa firmę we wszystkich relacjach i opisach związanych z naszą wyprawą/wyprawami,  które ukażą się na wielu renomowanych stronach internetowych, blogach oraz portalach społecznościowych. Wszystkie materiały będą starannie przygotowane wraz ze zdjęciami.

Ponadto dla firm sponsorujących nasze wyprawy/wyprawę, proponujemy:

– zdjęcia z wyprawy z banerem sponsora,

– publikację relacji z umieszczeniem informacji o sponsorach  (na naszej stronie oraz na innych portalach z którymi współpracujemy),

-opinie i testy sprzętu,

– miejsce na naszych plecakach i kurtkach na naszywki,

– ewentualne slajdowiska dla pracowników,

– rekomendację dla Państwa produktów,

– inne formy reklamy do uzgodnienia.

Ponieważ koszty realizacji każdej z wyprawy, o  której wsparcie prosimy są wysokie, w związku z tym będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy.

Zależy nam głównie na specjalistycznym sprzęcie oraz innych akcesoriach turystycznych, które są niezbędne w trakcie takiej wyprawy.

Pragniemy podkreślić, że dołączając do grona naszych sponsorów będziemy Państwa reklamować nie tylko w trakcie naszych wypraw, ale również podczas naszych szkoleń górskich i wyjazdów weekendowych.


Zostaw komentarz